Publications Office of the EU
Německo-Drážďany: Výstavba vzdělávacích zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Drážďany: Výstavba vzdělávacích zařízení

  • Zveřejněno
    15/03/2019
  • Lhůta
    12/04/2019
  • Zrušeno
    13/05/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landeshauptstadt Dresden, GB Stadtentwicklung, Bau, Verkehr und Liegenschaften, Amt f. Hochbau u. Immobilienverwaltung
Místo plnění
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45214800 Výstavba vzdělávacích zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
544,000.72 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
2019-65-00060
Popis

Fachlos 06 Fassade Vorhangfassade.

Metoda podání
Elektronicky:
www.evergabe.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/04/2019 15:00
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
544,000.72 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.