Publications Office of the EU
Švédsko-Aneby: Nepravidelná osobní doprava - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Švédsko-Aneby: Nepravidelná osobní doprava

  • Zveřejněno
    04/09/2013
  • Lhůta
    24/10/2013
  • Otevírání nabídek
    25/10/2013
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Aneby kommun
Místo plnění
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60140000 Nepravidelná osobní doprava
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
13/29
Popis

Aneby kommun avser att upphandla skolskjuts och inbjuder härmed Er att inkomma med anbud. Uppdraget innebär för leverantören att ombesörja skolskjuts för elever till den obligatoriska skolan (grundskola, särskola). Uppdraget omfattar även transport av elever i anslutning till skolaktiviteter, exempelvis badresor.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Aneby kommun
Poštovní adresa: Box 53
Obec: Aneby
PSČ: 578 22
Země: SWE
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/10/2013 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.