Publications Office of the EU
Francie-Saint-Denis: Karty pro odběr pohonných hmot - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Saint-Denis: Karty pro odběr pohonných hmot

  • Zveřejněno
    20/10/2023
  • Lhůta
    17/11/2023
  • Otevírání nabídek
    22/11/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
oph Plaine Commune Habitat
Místo plnění
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30163100 Karty pro odběr pohonných hmot
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
23FOURCARBURANT
Popis

Účelem této rámcové dohody je poskytnout palivo pro celé loďstvo obcí Plaine Commune Habitat.
Očekávané služby jsou podrobněji popsány ve zvláštních podmínkách (STC). Rámcová dohoda je jedinečná. On není Alloti. Použitý postup konzultace je postup otevřeného nabídkového řízení, včetně evropské reklamy v souladu s ustanoveními článků R2124-1, R2124-2 a R2161-2 až R2161-5 zákona o veřejných zakázkách.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.maximilien.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/11/2023 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
400,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.