Publications Office of the EU
Polsko-Olsztyn: Technické projektování - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Olsztyn: Technické projektování

  • Zveřejněno
    10/04/2019
  • Lhůta
    13/05/2019
  • Otevírání nabídek
    13/05/2019
  • Udělení zakázky
    01/07/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie
Místo plnění
NUTS code: PL62 Warmińsko-Mazurskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL622 Olsztyński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71320000 Technické projektování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
477,000.00 PLN
Číslo nabídky
46/U
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie programu inwestycji i dokumentacji budowlano-wykonawczej wraz z częścią kosztorysową dla:
— zadania nr 1 Orzysz – budowa 5 budynków garażowych na pojazdy KTO Rosomak wraz z infrastrukturą towarzyszącą,
— zadania nr 2 Orzysz – przebudowa budynku warsztatowego nr 281 wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
W ramach usługi należy wykonać program inwestycji oddzielnie dla każdego zadania i dokumentację projektowo-kosztorysową w stadium budowlano-wykonawczym wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę oddzielnie dla każdego zadania; dokumentacja techniczna powinna zawierać: aktualizację mapy sytuacyjno-wysokościowej terenu dla potrzeb projektowych, projekt zagospodarowania terenu zamkniętego o klauzuli „zastrzeżone”, projekt zagospodarowania terenu dla terenu otwartego w razie potrzeb, projekt inwentaryzacji zieleni i gospodarki drzewostanem w obrębie planowanej inwestycji (w razie potrzeb), wytyczne do opracowania instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla budowanych obiektów, projekt aranżacji technologicznej wraz z wyposażeniem i kartami katalogowymi, projekty rozbiórki budynków i infrastruktury kolidujących z lokalizacją budowanych budynków, projekty organizacji ruchu w obrębie budowanych i przebudowywanego budynku, wytyczne do opracowania instrukcji obsługi sprzętu i wyposażenia, na które wymagana jest instrukcja obsługi, inwentaryzację stanu istniejącego terenu, przyłączy i sieci w obrębie realizowanego zadania z wykorzystaniem do celów projektowych, bilanse zapotrzebowania na media z wykorzystaniem przy projektowaniu przyłączy, operat wodnoprawny wraz z decyzją na odprowadzenie wód opadowych budynków i z terenu projektowanej inwestycji w razie potrzeb, charakterystykę energetyczną obiektów zgodnie z wymogami ustawy Prawo budowlane, badania geologiczne wraz z dokumentacją geotechniczną posadowienia obiektów oraz projektowanych placów i dróg dojazdowych z wykorzystaniem przy projektowaniu, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót osobno dla poszczególnych branż, informację dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ze względu na specyfikę wykonywanego obiektu budowlanego, która stanowić będzie podstawę do sporządzenia planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, decyzję o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, ewentualnie decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji celu publicznego, w razie potrzeb decyzję stosownego urzędu na wycinkę drzew kolidujących z projektowaną inwestycją, projekt budowlany wielobranżowy (bez branży teletechnicznej – systemy alarmowe) z rozwiązaniami szczegółowymi, projekt budowlany branży teletechnicznej – systemy alarmowe z rozwiązaniami szczegółowymi, przedmiary, kosztorys inwestorski szczegółowy, ZKZ. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2, 4, 5, 6, 7 do SIWZ;
2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Teren zamknięty kompleksu wojskowego Orzysz. Teren administrowany przez 24 WOG Giżycko;
3. Okres rękojmi: odpowiedzialność Wykonawcy z tytułu rękojmi za wady dokumentacji wygasa w stosunku do Zamawiającego w dniu zakończenia robót budowlano-montażowych (odbioru technicznego robót), zleconych na podstawie dokumentacji;
4. Wymagany termin wykonania zamówienia dla zadania nr 1 i zadania nr 2 z uzyskaniem efektu rzeczowego: maks. 240 dni, w tym:
— program inwestycji – minimum 120 dni od dnia podpisania umowy, maksimum 150 dni od dnia podpisania umowy,
— dokumentacja budowlana – minimum 210 dni od dnia podpisania umowy, maksimum 240 dni od dnia podpisania umowy.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie
Poštovní adresa: ul. Saperska 1
Obec: Olsztyn
Kód NUTS: PL622
PSČ: 10-073
Země: POL
Kontaktní osoba: Sebastian Michalik
Hlavní adresa: www.rziolsztyn.wp.mil.pl
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/05/2019 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
477,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: ZAZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštovní adresa: ul. Hoża 51 lok. 18
Obec: Warszawa
PSČ: 00-681
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.