Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Papír určený k tisku - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Paříž: Papír určený k tisku

  • Zveřejněno
    17/02/2020
  • Lhůta
    07/05/2020
  • Otevírání nabídek
    13/05/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
CAF 75
Místo plnění
NUTS code: FR101 Paris
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR101 Paris
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30197630 Papír určený k tisku
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
AOO 01/2020
Popis

Acquisition de différents types de papier pour la Caisse d'allocations familiales de Paris.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: CAF 75
Poštovní adresa: 50 rue du Docteur Finlay
Obec: Paris
Kód NUTS: FR101
PSČ: 75015
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.caf.fr
Elektronicky:
https://meoss.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2020_qFDUPcE5wG
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/05/2020 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.