Publications Office of the EU
Lotyšsko-Riga: Technické projektování - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lotyšsko-Riga: Technické projektování

  • Zveřejněno
    08/04/2022
  • Lhůta
    10/05/2022
  • Zrušeno
    07/06/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
VSIA Latvijas Valsts ceļi
Místo plnění
NUTS code: LV00 Latvija
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV00 Latvija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71320000 Technické projektování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
LVC 2022/54/AC
Popis

Autoceļa A5 Rīgas apvedceļš (Salaspils - Babīte) posma P85/Jaunā Daugavas tilta mezgls - Ķekavas apvedceļš izbūve par ātrgaitas ceļu (būvprojekts minimālā sastāvā ar ietekmes uz vidi novērtējumu)

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: VSIA Latvijas Valsts ceļi
Národní registrační číslo: 40003344207
Poštovní adresa: Gogoļa 3, Rīga, LV - 1050
Obec: Rīga
Kód NUTS: LV00
PSČ: LV - 1050
Země: LVA
Kontaktní osoba: Jolanta Inga Brasa
Hlavní adresa: https://www.lvceli.lv
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/79048
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/05/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.