Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Údržba a opravy programového vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Paříž: Údržba a opravy programového vybavení

  • Udělení zakázky
    21/12/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Action Logement Services
Místo plnění
NUTS code: FR France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR101 Paris
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72267000 Údržba a opravy programového vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,534,200.00 EUR
Číslo nabídky
2020-Als-015
Popis

Le présent accord-cadre a pour objet la fourniture, l'hébergement si nécessaire et la maintenance de la solution marine dont l'éditeur est la société Pepperbay et la fourniture de prestations associées.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,534,200.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Pepperbay — B Rolland
Poštovní adresa: Sis Parc des Collines — Melpark V 40
Obec: Mulhouse
PSČ: 68200
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.