Publications Office of the EU
Francie-La Rochelle: Opravy a údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-La Rochelle: Opravy a údržba

  • Zveřejněno
    25/11/2022
  • Lhůta
    19/01/2023
  • Otevírání nabídek
    20/01/2023
  • Udělení zakázky
    31/05/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
cons. Départ. De la Charente-Maritime
Místo plnění
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50000000 Opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
600,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
22HSLP34
Popis

prestations de maintenance et grosses réparations hydrauliques sur les engins navals et les ouvrages portuaires et fluviaux du Département de la Charente-Maritime. Cette opération a fait l'objet d'une précédente consultation (avis BOAMP no22-78485 publié le 13/06/2022 et JOUE no2022/s 112-315933 publié le 13/01/2022) déclarée infructueux

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: cons. Départ. De la Charente-Maritime
Národní registrační číslo: 221700001600738
Poštovní adresa: direction des Affaires Financières et Juridiques Service de la commande publique,85 Boulevarde de la République
Obec: La Rochelle Cedex 9
Kód NUTS: FRI32
PSČ: 17076
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.charente-maritime.fr
Elektronicky:
http://www.achatpublic.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/01/2023 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.