Publications Office of the EU
O objeto do presente procedimento centra-se na contratação de serviços de suporte ao desenvolvimento da ação coletiva "ABIMOTA Q+" Qualificação da Indústria das Duas Rodas, Ferragens e Mobiliário Metálico", candidatada e apoiada pelo SIAC - Ações Coletivas de Qualificação, ao abrigo do Aviso COMPETE2030-2024-5 - N.º 17647. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

O objeto do presente procedimento centra-se na contratação de serviços de suporte ao desenvolvimento da ação coletiva "ABIMOTA Q+" Qualificação da Indústria das Duas Rodas, Ferragens e Mobiliário Metálico", candidatada e apoiada pelo SIAC - Ações Coletivas de Qualificação, ao abrigo do Aviso COMPETE2030-2024-5 - N.º 17647.

  • Zveřejněno
    12/08/2025
  • Lhůta
    07/09/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ABIMOTA - Associação Nacional das Indústrias de Duas Rodas, Ferragens, Mobiliário e Afins
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT16D Região de Aveiro
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
337,675.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
06-007ABI-Qualificação-25
Popis

O objeto do presente procedimento centra-se na contratação de serviços de suporte ao desenvolvimento da ação coletiva "ABIMOTA Q+" Qualificação da Indústria das Duas Rodas, Ferragens e Mobiliário Metálico", candidatada e apoiada pelo SIAC - Ações Coletivas de Qualificação, ao abrigo do Aviso COMPETE2030-2024-5 - N.º 17647.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.acingov.pt
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.acingov.pt
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Preço
Odhadovaná hodnota
337,675.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.