Publications Office of the EU
Nizozemsko-Rotterdam: Právní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Nizozemsko-Rotterdam: Právní služby

  • Zveřejněno
    01/10/2016
  • Lhůta
    13/12/2016
  • Udělení zakázky
    01/07/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeente Rotterdam — Bestuurs- en Concernondersteuning
Místo plnění
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79100000 Právní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
1-315-16
Popis

Om de juiste partijen in de selectiefase te betrekken en om gegadigden inzicht te geven in hetgeen van hen wordt verwacht is de volgende beschrijving van de opdracht geformuleerd.
De opdracht omvat de volgende dienstverlening:
Advisering en/of procesvertegenwoordiging door een advocaat.
Advisering door een notaris in gevallen waarin geen wettelijke verplichting bestaat een notaris in te schakelen, waaronder ook advisering die uiteindelijk neerslaat in wettelijk voorgeschreven notariële akten (zoals statuten en hypotheekakten). Daarbij valt het opstellen van de wettelijk voorgeschreven notariële akte(n) niet onder de scope.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Pels Rijcken & Droogleever Fortuijn NV
Poštovní adresa:
Obec: Den Haag
PSČ:
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.