Publications Office of the EU
Servisní smlouva: Větrací jednotka a výměna filtru - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Servisní smlouva: Větrací jednotka a výměna filtru

  • Zveřejněno
    28/02/2024
  • Lhůta
    27/03/2024
  • Udělení zakázky
    13/05/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Lidingö stad
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE110 Stockholms län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42514310 Vzduchové filtry
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
17,000,000.00 SEK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Rámcová dohoda se týká dohledu, údržby větracích jednotek města Lidingö a výměny filtrů.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
allowed
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Kód CPV

42514310 - Vzduchové filtry

45330000 - Instalatérské a sanitární práce

45331000 - Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace

50000000 - Opravy a údržba

45000000 - Stavební práce

Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis:
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
17,000,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Bravida Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: Årsta
PSČ: 12040
Země:
Úřední název: Gunnar Karlsen Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: Luleå
PSČ: 973 46
Země:
Úřední název: Peter Sotare, Peter Schlein-Andersen Aktiebolag
Poštovní adresa:
Obec: Stockholm
PSČ: 11662
Země:
Úřední název: Property Maintenance Sverige AB
Poštovní adresa:
Obec: BANDHAGEN
PSČ: 12459
Země:
Úřední název: Uni-vent Rör AB
Poštovní adresa:
Obec: ÄLVSJÖ
PSČ: 125 71
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.