Publications Office of the EU
Pretapledošanas reaģenta piegāde - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pretapledošanas reaģenta piegāde

  • Zveřejněno
    22/07/2026
  • Lhůta
    21/08/2026
  • Otevírání nabídek
    21/08/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Valsts akciju sabiedrība "STARPTAUTISKĀ LIDOSTA "RĪGA""
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
24951310 Prostředky k odmrazování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,500,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
RIX 2026/33
Popis

Granulētā un šķidrā pretapledošanas reaģenta piegāde

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177486
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177486
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/08/2026 15:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Tehniskais piedāvājums
Odhadovaná hodnota
1,500,000.00
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.