Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofie: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sofie: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    30/09/2022
  • Lhůta
    31/10/2022
  • Otevírání nabídek
    01/11/2022
  • Udělení zakázky
    05/01/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,240,390.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,690,390.00 BGN
Číslo nabídky
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Popis

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/234082
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/11/2022 14:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,240,390.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
1,690,390.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: Електрохолд Трейд ЕАД
Poštovní adresa: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Obec: гр. София
PSČ: 1000
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.