Publications Office of the EU
Rumunsko-Craiova: Živé rostliny, cibule, kořeny, řízky a odnože - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Craiova: Živé rostliny, cibule, kořeny, řízky a odnože

  • Zveřejněno
    02/03/2020
  • Lhůta
    01/04/2020
  • Otevírání nabídek
    01/04/2020
  • Udělení zakázky
    30/06/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public și a Fondului Locativ R.A. Craiova
Místo plnění
NUTS code: RO411 Dolj
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO411 Dolj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
03121100 Živé rostliny, cibule, kořeny, řízky a odnože
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,357,845.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,701,350.00 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
7403230_2020_PAAPD1129859
Popis

Conform caiet de sarcini nr.6316/24.02.2020
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public și a Fondului Locativ R.A. Craiova
Národní registrační číslo: RO 7403230
Poštovní adresa: Str. Brestei nr. 129A, județ Dolj
Obec: Craiova
Kód NUTS: RO411
PSČ: 200177
Země: ROU
Kontaktní osoba: Carmen Andreea Popescu
Hlavní adresa: www.igcti.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/04/2020 15:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.