Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofie: Opravy a údržba měřících, zkušebních a kontrolních přístrojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sofie: Opravy a údržba měřících, zkušebních a kontrolních přístrojů

  • Zveřejněno
    13/06/2014
  • Lhůta
    21/07/2014
  • Otevírání nabídek
    22/07/2014
  • Udělení zakázky
    26/09/2014
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Министерство на околната среда и водите
Místo plnění
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50410000 Opravy a údržba měřících, zkušebních a kontrolních přístrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
83,333.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
68,000.00 BGN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Предметът на настоящата обществена поръчка е „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектрометри“.
Поръчката обхваща сервизното обслужване, поддръжка и ремонт на 11 броя атомно-абсорбционни спектрометри, служещи за определяне на тежки метали във води, въздух, почви, седименти и отпадъци в 11 лаборатории от системата на ИАОС съгласно утвърдени мониторингови планове и по искане на външни клиенти.
Сервизното обслужване включва следните дейности:
1) диагностика и отстраняване на възникнал проблем в работата на системата;
2) профилактика (почистване и тестване);
3) ремонт и подмяна на резервни части и консумативи.
Съобразно вида и модела на апаратите поръчката се състои от 4 (четири) самостоятелно обособени позиции, както следва:
— Обособена позиция № 1 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Solar-Unicam-939 — 6 броя“;
— Обособена позиция № 2 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Shimadzu AAS-660 — 2 броя“;
— Обособена позиция № 3 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Analytic Jena — 2 броя“;
— Обособена позиция № 4 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Solar Thermo Electron Corporation — 1 брой“.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/07/2014 11:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.