Publications Office of the EU
Dodávky technického materiálu letadlům dodávaným na 1. dopravní leteckou základnu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávky technického materiálu letadlům dodávaným na 1. dopravní leteckou základnu

  • Zveřejněno
    14/06/2024
  • Lhůta
    27/06/2024
  • Otevírání nabídek
    27/06/2024
  • Udělení zakázky
    03/09/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34731000 Součásti letadel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
16,487,564.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
34
Číslo nabídky
8/2024
Popis

Dodávky technického materiálu letadlům dodávaným na 1. dopravní leteckou základnu

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/06/2024 10:10
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.