Publications Office of the EU
Česko-Praha: Poskytování jazykových kurzů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Praha: Poskytování jazykových kurzů

  • Oznámení výsledků
    27/08/2016
  • Zveřejněno
    18/02/2017
  • Lhůta
    23/03/2017
  • Otevírání nabídek
    23/03/2017
  • Udělení zakázky
    20/08/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80580000 Poskytování jazykových kurzů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,197,230.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,142,712.00 CZK
Číslo nabídky
VZ 6/2017
Popis

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit zaměstnanců zadavatele (dále jen zaměstnanců či účastníků) kvalifikovanými lektory zhotovitele, a to v individuálních a skupinových kurzech v souladu s požadavky zadavatele. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského ve všeobecných i odborných oblastech a v celém spektru jazykových úrovní zaměstnanců dle Evropského referenčního rámce.
CPV kódy:
80580000-3 Poskytování jazykových kurzů
80500000-9 Školení
80000000-4 Vzdělávání a školení

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Česká republika – Ministerstvo práce a sociálních věcí
Národní registrační číslo: 00551023
Poštovní adresa: Na Poříčním právu 376/1
Obec: Praha 2
Kód NUTS: CZ010
PSČ: 128 01
Země: CZE
Kontaktní osoba: Ing. Jana Jandová
Hlavní adresa: http://www.mpsv.cz/cs/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/03/2017 10:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
6,197,230.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
9,142,712.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: GLOSSA, s. r. o.
Poštovní adresa: Jindřišská 898/11
Obec: Praha 1
PSČ: 110 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.