Publications Office of the EU
Irsko-Dublin: Telekomunikační služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Irsko-Dublin: Telekomunikační služby

  • Zveřejněno
    27/10/2023
  • Lhůta
    29/11/2023
  • Otevírání nabídek
    29/11/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Department of Children Equality Disability Integration and Youth
Místo plnění
NUTS code: IE Éire/Ireland
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE Éire/Ireland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
64200000 Telekomunikační služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

The provision of services for the Processing of Garda vetting applications on behalf of Early Learning and School Age Childcare service providers and DCEDIY

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Department of Children Equality Disability Integration and Youth
Poštovní adresa: Block 1, Miesian Plaza, 50 – 58 Lower Baggot Street
Obec: Dublin
Kód NUTS: IE
PSČ: D02 XW14
Země: IRL
Hlavní adresa: https://www.etenders.gov.ie
Elektronicky:
https://www.etenders.gov.ie
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/11/2023 14:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.