Publications Office of the EU
2025-C-00034 DISTRIBUTION ET APPROVISIONNEMENT DE BOISSONS - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

2025-C-00034 DISTRIBUTION ET APPROVISIONNEMENT DE BOISSONS

  • Zveřejněno
    25/03/2025
  • Lhůta
    25/04/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Commissariat à l'Energie Atomique et aux Energies Alternatives
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ12 Gard
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55000000 Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2025-C-00034
Popis

DISTRIBUTION ET APPROVISIONNEMENT DE BOISSONS

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.marches-publics.gouv.fr
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.