Publications Office of the EU
Nizozemsko-Amsterdam: Obchodní a podnikové poradenství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Amsterdam: Obchodní a podnikové poradenství

  • Zveřejněno
    08/03/2021
  • Lhůta
    14/04/2021
  • Otevírání nabídek
    14/04/2021
  • Udělení zakázky
    21/06/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Stichting Autoriteit Financiële Markten
Místo plnění
NUTS code: NL1 Noord-Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79410000 Obchodní a podnikové poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,479,338.84 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
2021-170-01
Popis

Raamovereenkomst ten behoeve van organisatieadviesdiensten.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stichting Autoriteit Financiële Markten
Poštovní adresa: postbus 11723
Obec: Amsterdam
Kód NUTS: NL
PSČ: 1001 GS
Země: NLD
Kontaktní osoba: G.J. de Groot
Hlavní adresa: https://www.afm.nl/
Elektronicky:
https://hub.negometrix.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/04/2021 13:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,479,338.84 EUR
Konečná hodnota zakázky
3,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Boston Consulting Group
Poštovní adresa:
Obec: Amsterdam
PSČ:
Země: NLD

Úřední název: House of Performance
Poštovní adresa:
Obec: Utrecht
PSČ:
Země: NLD

Úřední název: SeederDeBoer
Poštovní adresa:
Obec: Amsterdam
PSČ:
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.