Publications Office of the EU
Entretien des surfaces sportives synthétiques, minérales, naturelles et maintenance des systèmes d'arrosage. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Entretien des surfaces sportives synthétiques, minérales, naturelles et maintenance des systèmes d'arrosage.

  • Zveřejněno
    17/01/2025
  • Lhůta
    21/02/2025
  • Otevírání nabídek
    21/02/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Mairie de Saint-Germain-en-Laye
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR103 Yvelines
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77314000 Služby při údržbě pozemků
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
60,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
M25001
Popis

Entretien des surfaces sportives réparties sur 3 sites : stade Georges Lefèvre, stade Bocard et stade de la Colline.

Metoda podání
Elektronicky:
https://marches.maximilien.fr/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://marches.maximilien.fr/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/02/2025 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.