Publications Office of the EU
OTEVŘENÁ EVROPSKÁ TELEMATICKÁ NABÍDKA NA OMEZENÍ ARCHITEKTURY A INOVAČNÍCH SLUŽEB TÝKAJÍCÍCH SE VYPRACOVÁNÍ PROJEKTU TECHNICKÉ A HOSPODÁŘSKÉ AKTIVITY, VÝKONNÉHO PROJEKTU, ŘÍZENÍ DL A PROVOZNÍHO SMĚRU, ÚČETNICTVÍ CPI A ÚPRAVY CASTAL, KTERÉ MAJÍ POUŽITÍ METOD A NÁSTROJŮ PRO DIGITÁLNÍ ŘÍZENÍ KONSTRUKCÍ A CSP SLUŽEB - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

OTEVŘENÁ EVROPSKÁ TELEMATICKÁ NABÍDKA NA OMEZENÍ ARCHITEKTURY A INOVAČNÍCH SLUŽEB TÝKAJÍCÍCH SE VYPRACOVÁNÍ PROJEKTU TECHNICKÉ A HOSPODÁŘSKÉ AKTIVITY, VÝKONNÉHO PROJEKTU, ŘÍZENÍ DL A PROVOZNÍHO SMĚRU, ÚČETNICTVÍ CPI A ÚPRAVY CASTAL, KTERÉ MAJÍ POUŽITÍ METOD A NÁSTROJŮ PRO DIGITÁLNÍ ŘÍZENÍ KONSTRUKCÍ A CSP SLUŽEB

  • Udělení zakázky
    13/07/2026
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Provincia di Padova
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH36 Padova
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71200000 Architektonické a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
335,229.88 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

OPEN EUROPEAN TELEMATIC TENDER FOR THE RELIEF OF ARCHITECTURE AND ENGINEERING SERVICES TÝKAJÍCÍ SE VYPRACOVÁNÍ PROJEKTU TECHNICKÉ A HOSPODÁŘSKÉ VYBAVENOSTI, VÝKONNÉHO PROJEKTU, ŘÍZENÍ DL A PROVOZNÍ SMĚRY, ÚČETNICTVÍ CPI A ÚPRAVY KATEGORIE, KTERÉ MAJÍ BÝT POSKYTOVÁNY POUŽITÍM METOD A NÁSTROJŮ PRO DIGITÁLNÍ ŘÍZENÍ KONSTRUKCÍ, JAKO CSP A CSE SLUŽEB, PRACOVNÍCH PROSTŘEDÍKŮ PRO ZAŘÍZENÍ NOVÉHO ODDĚLUŠENÍ CIVILOVÉ OCHRANY, PADOVA CUP G95E25000570002

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: OFFERTA TECNICA
Váha (procenta, přesně) : 80
Kritérium:
Typ: price
Popis: OFFERTA ECONOMICA
Váha (procenta, přesně) : 20
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
335,229.88 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: INCIDE ENGINEERING SRL
Poštovní adresa:
Obec: PADOVA (PD)
PSČ: 35142
Země:
Úřední název: S.I.I.S. S.R.L.
Poštovní adresa:
Obec: PADOVA (PD)
PSČ: 35139
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.