Publications Office of the EU
Německo-Hamburk: Přemisťování zeminy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Hamburk: Přemisťování zeminy

  • Oznámení výsledků
    19/02/2013
  • Zveřejněno
    03/08/2013
  • Lhůta
    21/08/2013
  • Otevírání nabídek
    21/08/2013
  • Udělení zakázky
    13/09/2013
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hamburg Port Authority AöR
Místo plnění
NUTS code: DE600 Hamburg
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45112500 Přemisťování zeminy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
W-0180-13--EU
Popis

Bau und Betrieb der Schlickdeponie Francop mit Nebenanlagen zur Beseitigung von Baggergut bzw. Schlick aus hamburgischen Gewässern.
Es ist geplant, folgende Arbeiten in ggf. mehreren offenen Verfahren zu vergeben:
— Einlagerung von weitestgehend entwässertem, schadstoffbelastetem Schlick einschließlich Herstellung von Dränageschichten aus Sand,
— Einbau des Abdecksystems,
— Einbauten und Infrastruktur,
— Transporte des METHA-Outputs auf ein Zwischenlager.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/08/2013 11:45
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.