Publications Office of the EU
Dánsko-Hillerød: Personál na dobu určitou v domácnostech - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánsko-Hillerød: Personál na dobu určitou v domácnostech

  • Zveřejněno
    19/11/2019
  • Lhůta
    13/12/2019
  • Udělení zakázky
    15/05/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Region Hovedstaden
Místo plnění
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98513300 Personál na dobu určitou v domácnostech
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
800,000,000.00 DKK
Číslo nabídky
19039999
Popis

Udbuddet omhandler ufaglærte hjælperordninger til patienter med kronisk respirationsinsufficiens.
Primærydelsen består af respiratorisk overvågning, behandling og pleje af hjemmeboende patienter i henhold til ordination fra patientens respirationscenter.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Region Hovedstaden
Národní registrační číslo: 29190623
Poštovní adresa: Kongens Vænge 2
Obec: Hillerød
Kód NUTS: DK01
PSČ: 3400
Země: DNK
Kontaktní osoba: Mette Katrine Pedersen
Hlavní adresa: https://www.regionh.dk/
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=248004&B=HOVEDSTADEN
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
400,000,000.00 DKK
Konečná hodnota zakázky
800,000,000.00 DKK
Přidělení zakázky
Úřední název: ActivCare A/S
Poštovní adresa: Røjelskær 11, 2. sal
Obec: Holte
PSČ: 2840
Země: DNK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.