Publications Office of the EU
Německo-Frankenberg: Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Frankenberg: Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství

  • Udělení zakázky
    23/04/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
B 180 Gehwegerneuerung Chemnitzer Straße
Místo plnění
NUTS code: DED43 Mittelsachsen
Sídlo kupujícího
NUTS code: DED43 Mittelsachsen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
118,111.38 EUR
Číslo nabídky
54.10.01.01/6300M028
Popis

950 m2 Oberflächenaufbruch (Asphalt, Pflaster, Platten)
155 m³ Boden für Straßenbau und Leitungsgräben ausheben und entsorgen, 40 m Rasenbordsteine liefern und setzen, 945 m2 Betonsteinpflasterdecke liefern und setzen, Austausch von 4 Leuchten und einem Mast mit Kabeltiefbau für Stadtbeleuchtung

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
118,111.38 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ESTLER Straßen- und Tiefbau GmbH
Poštovní adresa: Dresdner Straße 84
Obec: Hartha
PSČ: 04746
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.