Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Matlock: Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Spojené království/Velká Británie-Matlock: Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby

  • Zveřejněno
    26/03/2019
  • Lhůta
    24/04/2019
  • Udělení zakázky
    19/12/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Derbyshire Dales District Council
Místo plnění
NUTS code: UKF1 Derbyshire and Nottinghamshire
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKF1 Derbyshire and Nottinghamshire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
40,000,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
60,000,000.00 GBP
Číslo nabídky
DN399401
Popis

Derbyshire Dales District Council is seeking to procure a waste and recycling services contract from 2.8.2020 for an initial term of 8 years, with an option to extend for a further 8-year period.
The contractor shall provide services for the duration of the contract period in compliance with all relevant legislation and with consideration to existing policy and guidance including on health and safety and environmental matters.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.eastmidstenders.org/index.html
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Kód CPV

90000000 - Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby

90510000 - Odstraňování a čištění odpadu

90514000 - Odstraňování odpadu recyklací

90512000 - Odvoz odpadu

90511000 - Sběr odpadu

90500000 - Služby související s likvidací odpadů a odpady

Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
40,000,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
60,000,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: Serco Ltd
Poštovní adresa: Serco House, 16 Bartley Wood Way, Bartley Wood business Park
Obec: Hook, Hampshire
PSČ: RG27 9UY
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.