Publications Office of the EU
Bulharsko-Karnobat: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Karnobat: Stavební práce

  • Zveřejněno
    18/01/2017
  • Lhůta
    20/02/2017
  • Otevírání nabídek
    21/02/2017
  • Udělení zakázky
    14/08/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Община Карнобат
Místo plnění
NUTS code: BG341 Бургас
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG341 Бургас
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
676,395.82 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
573,073.42 BGN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Предмет на обществената поръчка е инженеринг — изготвяне на инвестиционни проекти във фаза работен проект и изпълнение на СМР, съгласно одобрени работни проекти, включително упражняване на авторски надзор на публични административни сгради в град Карнобат, във връзка с изпълнение на проект BG16RFOP001-2.001-0144 „Повишаване на енергийната ефективност на публични административни сгради в град Карнобат“ по Оперативна програма „Региони в растеж“ 2014-2020 г. по 4 обособени позиции.
Предметът на поръчката включва:
— изготвяне на инвестиционни проекти във фаза работен проект;
— извършване на СМР по одобрени работни проекти;
— упражняване на авторски надзор;
— осигуряване на необходимите съгласувателни и разрешителни документи, изискващи се от националното законодателство, включително и свързаните с тях такси, дължими на съответните компетентни органи.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Община Карнобат, ЦАИОМП
Národní registrační číslo: 000057026
Poštovní adresa: бул. „България“ № 12
Obec: Карнобат
Kód NUTS: BG341
PSČ: 8400
Země: BGR
Kontaktní osoba: Диана Минкова
Hlavní adresa: http://karnobat.acstre.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/02/2017 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.