Publications Office of the EU
Švédsko-Falun: Stroje pro přesun zeminy a výkopy a s nimi spojené části - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Švédsko-Falun: Stroje pro přesun zeminy a výkopy a s nimi spojené části

  • Zveřejněno
    29/04/2019
  • Lhůta
    27/05/2019
  • Otevírání nabídek
    28/05/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Falu Energi & Vatten AB
Místo plnění
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE Sverige
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
43200000 Stroje pro přesun zeminy a výkopy a s nimi spojené části
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
FEV19/0048
Popis

Smlouva se týká rámcových smluv na strojní zařízení s řidiči pro každodenní provoz a údržbu společností Falu Energi a Water.
Vzhledem k omezením systému zadávání veřejných zakázek je vyhlášeno jako otevřené řízení, ale podle podmínek výzvy k podávání nabídek se na tuto zakázku vztahuje jednací řízení.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Falu Energi & Vatten AB
Národní registrační číslo: 556509-6731
Poštovní adresa: Box 213
Obec: Falun
Kód NUTS: SE
PSČ: 791 25
Země: SWE
Hlavní adresa: http://fev.se
Elektronicky:
https://www.e-avrop.com/faluenva/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=42564
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/05/2019 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.