Publications Office of the EU
743715 - 743715 - ELEKTRICKÁ ŠKOLNÍ PODNIKÁNÍ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

743715 - 743715 - ELEKTRICKÁ ŠKOLNÍ PODNIKÁNÍ

  • Zveřejněno
    24/10/2024
  • Lhůta
    25/11/2024
  • Otevírání nabídek
    25/11/2024
  • Udělení zakázky
    27/02/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Tauragės rajono savivaldybės administracija
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LT027 Tauragės apskritis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34114400 Minibusy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
154,900.00 EUR
Číslo nabídky
743715, ID 75320
Popis

Zadavatel zakoupí 1 nový elektrický školní autobus třídy M3 skupiny B s minimálně 19+1 sedadly (řidič) a maximálně 22 sedadly, vybavený vnitřním výtahem (výtahem) schopným přepravovat 2 osoby se zdravotním postižením na invalidních vozících bez speciálního vybavení (dále jen „položka“). Požadavky týkající se předmětu zakázky jsou uvedeny v příloze 2 „Technická specifikace“ zvláštních podmínek a v příloze 9 „Návrh smlouvy“ zvláštních podmínek.

Metoda podání
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=787461&B=
Nabídky lze podat
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=787461&B=
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/11/2024 09:45
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Mažiausia kaina
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
154,900.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UAB transporto firma „Transmitto“
Poštovní adresa:
Obec: Vilnius
PSČ: 02184
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.