Publications Office of the EU
C05899 - Ubytování Lagerhall Jørstadmoen - 101293 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

C05899 - Ubytování Lagerhall Jørstadmoen - 101293

  • Udělení zakázky
    12/05/2025
  • Zveřejněno
    27/02/2026
  • Lhůta
    07/04/2026
  • Otevírání nabídek
    07/04/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Forsvarsbygg
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO081 Oslo
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
80,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2025/7576
Popis

Ministerstvo obrany pověřilo norskou agenturu pro obranné stavy výstavbou nové skladovací haly se správní budovou v Jørstadmoenu. Norská agentura pro obranné stavy žádá o výběrová řízení na výstavbu budov s technickými zařízeními pro tento účel. Tato soutěž byla dříve zveřejněna jako „Hospodářská soutěž – smlouva C05899 Obecná smlouva“, ale byla zrušena. Upozorňujeme, že samotná zadávací dokumentace je k dispozici pouze v norštině.

Metoda podání
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Nabídky lze podat
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/04/2026 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Typ: price
Popis: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
80,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: АВТОМАГИСТРАЛИ - ЧЕРНО МОРЕ АД
Poštovní adresa:
Obec: гр. Шумен
PSČ: 9700
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.