Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí

  • Zveřejněno
    29/07/2014
  • Lhůta
    02/09/2014
  • Otevírání nabídek
    02/09/2014
  • Udělení zakázky
    13/11/2014
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,730,841.52 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,773,081.17 PLN
Číslo nabídky
02315/WK/PW/PRO-JRP-T2/B/2014
Popis

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie: kanalizacja sanitarna DN 300 o długości około 533mb, sieci kanalizacji sanitarnej DN 200 o długości około: L1 – 56,9mb, L2 – 169,9mb w sumie około 226,80mb, oraz sieci wodociągowe DN 150 o długości około: L1 – 65,9mb, L2 – 123,5mb, w sumie około 189,4mb
Zakres Robót obejmuje również odtworzenie terenu budowy po robotach do stanu pierwotnego, próby i usunięcie jakichkolwiek wad w Robotach oraz wszelkie czynności niezbędne do przeprowadzenia przez Wykonawcę w celu oddania Robót do normalnej eksploatacji i przekazania ich Zamawiającemu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w części III SIWZ.
Kontrakt będzie realizowany zgodnie z „Warunkami Kontraktowymi dla Budowy dla robót inżynieryjno-budowlanych projektowanych przez Zamawiającego” FIDIC – pierwsze wydanie w języku angielskim 1999, 4. wydanie angielsko-polskie 2008 (SIDIR).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/09/2014 13:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,730,841.52 PLN
Konečná hodnota zakázky
1,773,081.17 PLN
Přidělení zakázky
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.