Publications Office of the EU
Česká republika-Praha: Stavební úpravy domů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Praha: Stavební úpravy domů

  • Oznámení výsledků
    13/02/2014
  • Zveřejněno
    04/06/2014
  • Lhůta
    19/06/2014
  • Zrušeno
    17/07/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
Místo plnění
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45211100 Stavební úpravy domů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
16,500,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky je úprava nebytového prostoru v přízemí a suterénu budovy pro potřeby pobočky městské knihovny a kulturního centra spočívající v rekonstrukci vnitřních prostor, dále stavba nového anglického dvorku jako druhého vstupu do suterénu budovy, dodávka a montáž ohrady na nádoby na odpad, sadové úpravy v okolí objektu.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Tender Solution s.r.o.
Národní registrační číslo: 26507536
Poštovní adresa: náměstí Kinských 741/6
Obec: Praha 5
PSČ: 150 00
Země: CZE
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/06/2014 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
16,500,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.