Publications Office of the EU
Rumunsko-Bucuresti: Ovladače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bucuresti: Ovladače

  • Zveřejněno
    18/10/2016
  • Lhůta
    18/11/2016
  • Otevírání nabídek
    13/12/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31131100 Ovladače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,788,276.50 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2421
Popis

Achizitie sisteme de actionare cu invertoare trifazate si motoare asincrone pentru vagoane de tramvai.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/12/2016 18:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,788,276.50 RON
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.