Publications Office of the EU
Francie-Albertville: Motorová vozidla pro velké zatížení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Albertville: Motorová vozidla pro velké zatížení

  • Zveřejněno
    24/07/2023
  • Lhůta
    12/09/2023
  • Otevírání nabídek
    12/09/2023
  • Udělení zakázky
    31/10/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ville d'albertville
Místo plnění
NUTS code: FRK27 Savoie
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK27 Savoie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34140000 Motorová vozidla pro velké zatížení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
150,700.00 EUR
Číslo nabídky
Ao23006 Oc
Popis

les prestations sont réglées par des prix forfaitaires.Il n'y a pas de variante autorisée ni de variante imposée ni de Prestations Supplémentaires éventuelles (Pse)

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.marches-publics.info
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/09/2023 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
150,700.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: europe Service
Poštovní adresa: av Du Garric
Obec: Aurillac
PSČ: 15000
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.