Publications Office of the EU
Systémy IT vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Systémy IT vybavení

  • Zveřejněno
    03/04/2024
  • Lhůta
    25/04/2024
  • Otevírání nabídek
    25/04/2024
  • Udělení zakázky
    10/09/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30200000 Počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,079,000.36 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
714,891.00 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
4602041–PNRR2023–10P
Popis

Dodávka, instalace/montáž a uvedení do provozu systémů IT vybavení, konkrétně: Položka 1 Výpočetní systémy a systémy zpracování dat pro zpracování fotogrammetrických a lidarových dat; Část 2 Pracovní počítače v rámci fotogrammetrického systému zpracování dat a Lidar Lot 3 Videowall Display System; Položka 4 Simulační systém pro turistické aktivity v pobočkovém centru Termín, do kterého lze požadovat vysvětlení: nejméně 15 dnů před uplynutím lhůty pro podávání nabídek. Žádosti o vysvětlení musí být podány v SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ). Odpovědi na žádosti o vysvětlení / doplňující informace budou zveřejněny v SEAP nejméně 10 dnů před uplynutím lhůty pro podání nabídek. V souladu s čl. 27 odst. 3 rozhodnutí vlády č. 395/2016 Sb., kterým se schvalují prováděcí pravidla k ustanovením o zadávání veřejných zakázek / rámcové dohodě podle zákona č. 98/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, budou ve lhůtě nejméně 15 dnů před uplynutím lhůty pro podání nabídek zodpovězeny pouze žádosti o vysvětlení zaslané hospodářskými subjekty.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/04/2024 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.