Publications Office of the EU
Řecko-Atény: Péče o děti - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Atény: Péče o děti

  • Udělení zakázky
    10/12/2013
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: EL524 Πέλλα
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85312110 Péče o děti
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
381,100.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
381,100.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Στήριξη, στο πλαίσιο της πράξης «Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής», των γυναικών μέσω παροχής θέσεων φιλοξενίας σε βρέφη, νήπια, παιδιά και εφήβους με αναπηρίες σε αντίστοιχες δομές.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
381,100.00
Konečná hodnota zakázky
381,100.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Πολιτισμού και Ανάπτυξης Πέλλας
Poštovní adresa: Κ. Ασμανίδη 2
Obec: Γιαννιτσά
PSČ: 581 00
Země: GRC
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.