Publications Office of the EU
Španělsko-Valencie: Služby související s likvidací odpadů a odpady - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Španělsko-Valencie: Služby související s likvidací odpadů a odpady

  • Zveřejněno
    05/08/2019
  • Lhůta
    30/08/2019
  • Otevírání nabídek
    02/09/2019
  • Udělení zakázky
    28/11/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (VAERSA)
Místo plnění
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,831,235.46 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
785,503.19 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
PAS 12/2019
Popis

Přeprava komunálního odpadu z Benidormu do Campella a lehkých obalových odpadů z Villeny do Benidormu a Alziry.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (VAERSA)
Národní registrační číslo: A46299988
Poštovní adresa: Avenida de las Cortes Valencianas, 20
Obec: Valencia
Kód NUTS: ES523
PSČ: 46015
Země: ESP
Kontaktní osoba: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (VAERSA)
Hlavní adresa: http://www.vaersa.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/09/2019 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.