Publications Office of the EU
Německo-Frankfurt nad Mohanem: Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Frankfurt nad Mohanem: Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání

  • Zveřejněno
    11/05/2022
  • Lhůta
    10/06/2022
  • Udělení zakázky
    12/07/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bundesagentur für Arbeit Regionales Einkaufszentrum Südwest
Místo plnění
NUTS code: DE Deutschland
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE Deutschland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80400000 Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
401-22-45ind-50035
Popis

Konzeption und Durchführung der individuellen Maßnahme Modulares Coaching Center (MCC) nach § 45 Abs. 1 S. 1 Nr. Drittes Sozialgesetzbuch (SGB III) für ca. 1.440 Teilnehmende im Bezirk des Regionalen Einkaufszentrums Südwest.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.evergabe-online.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Die Zuschlagskriterien und deren Gewichtung sind den Vergabeunterlagen zu entnehmen. Der Zuschlag wird auf das wirtschaftlichste Angebot erteilt. Grundlage dafür ist die Bewertung, ob und inwieweit das Angebot die in den Dateien A_Wertungshinweise.pdf und A_Bewertungsmatrix.pdf der Vergabeunterlagen vorgegebenen Zuschlagskriterien erfüllt. Das wirtschaftlichste Angebot bestimmt sich nach dem besten Preis-Leistungs-Verhältnis.
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: USS GmbH
Poštovní adresa: Neulandstr. 6
Obec: Sinsheim
PSČ: 74889
Země: DEU

Úřední název: USS Personal GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Sinsheim
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.