Publications Office of the EU
Itálie-Ragusa: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Ragusa: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora

  • Zveřejněno
    09/12/2015
  • Lhůta
    28/01/2016
  • Otevírání nabídek
    02/02/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Azienda Sanitaria Provinciale — Ragusa
Místo plnění
NUTS code: ITG18 Ragusa
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
505,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
5
Číslo nabídky
FORNITURA SERVIZI E MODULI SOFTWARE INTEGRATIVI AL SISTEMA INFORMATICO DELL'ASP.
Popis

Fornitura di servizi e moduli software integrativi al sistema informatico dell'ASP per il sistema ospedaliero e per il sistema territoriale suddivisa in n. 5 lotti.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/02/2016 10:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.