Publications Office of the EU
Německo-Halle (Saale): Konstrukční materiály železničních tratí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Halle (Saale): Konstrukční materiály železničních tratí

  • Zveřejněno
    16/12/2022
  • Lhůta
    24/01/2023
  • Udělení zakázky
    01/03/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hallesche Verkehrs-Aktiengesellschaft
Místo plnění
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34946100 Konstrukční materiály železničních tratí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
209,529.40 EUR
Číslo nabídky
A 2022/37
Popis

Stadtbahnprogramm Halle (Saale), Vorhaben 2.2 - Mansfelder Straße West,
Objekt-Nr.: 10 10 15, Auftragsteil 06.04.01 Lieferleistungen gebogene Schienen
Lieferung der Gleisoberbaumaterialien wie gebogene Schienen und Spannbetonschwellen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=489737
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
209,529.40 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: voestalpine Turnout Technology Germany GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Butzbach
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.