Publications Office of the EU
Polsko-Vratislav: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Polsko-Vratislav: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Zveřejněno
    20/02/2019
  • Lhůta
    25/03/2019
  • Otevírání nabídek
    25/03/2019
  • Udělení zakázky
    17/05/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Místo plnění
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
162,608.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,840,160.25 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
44
Číslo nabídky
USK/DZP/PN-6/2019
Popis


Dodávka infuzních tekutin, venkovních a enterických krmiv, dialýzní koncentráty – 44 úkolů

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Poštovní adresa: ul. Borowska 213
Obec: Wrocław
Kód NUTS: PL514
PSČ: 50-556
Země: POL
Kontaktní osoba: Anna Śmirska
Hlavní adresa: www.usk.wroc.pl
Elektronicky:
https://usk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/03/2019 13:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.