Publications Office of the EU
Německo-Bad Homburg: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Bad Homburg: Stavební práce

  • Zveřejněno
    01/03/2023
  • Lhůta
    03/04/2023
  • Otevírání nabídek
    03/04/2023
  • Udělení zakázky
    09/05/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Deutsches Jugendherbergswerk
Místo plnění
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,520,533.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,482,610.50 EUR
Číslo nabídky
23-04-03-1000
Popis

Das Deutsche Jugendherbergswerk (Landesverband Hessen e. V.) beabsichtigt die bestehende Jugendherberge vollständig und komplett abzubrechen. Ein Neubau der Jugendherberge soll bis ca. August 2025 fertiggestellt sein.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YJV6FJR
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/04/2023 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,520,533.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,482,610.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Fritz Meyer GmbH
Poštovní adresa: Schlossplatz 1a
Obec: Altenkirchen
PSČ: 57610
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.