Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Provozování jídelen - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Provozování jídelen

  • Zveřejněno
    24/12/2019
  • Lhůta
    27/01/2020
  • Udělení zakázky
    16/09/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Instituto Nacional de Administración Pública (INAP)
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55330000 Provozování jídelen
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
186,358.50 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
26.00 EUR
Číslo nabídky
201900000115/6
Popis

Servicio de cafetería y comedor-autoservicio del INAP.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Instituto Nacional de Administración Pública (INAP)
Národní registrační číslo: Q2811002A
Poštovní adresa: C/ Atocha, 106
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28012
Země: ESP
Kontaktní osoba: Instituto Nacional de Administración Pública (INAP)
Hlavní adresa: http://www.inap.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
186,358.50 EUR
Konečná hodnota zakázky
26.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Proaleh, S. L.
Poštovní adresa:
Obec: Madrid
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.