Publications Office of the EU
Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay

  • Zveřejněno
    17/04/2025
  • Lhůta
    30/05/2025
  • Otevírání nabídek
    30/05/2025
  • Udělení zakázky
    27/08/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Université Paris-Saclay
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR104 Essonne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45330000 Instalatérské a sanitární práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
2024-A127
Popis

Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les travaux consistent à fournir les équipements nécessaires et à les installer suivant les règles de l'art, l'ensemble du matériel sera conforme aux normes CE, AFNOR et NF. Les travaux à réaliser par l'entreprise dans le cadre de son marché sont essentiellement des travaux, de réparations et d'installations de plomberie, d'assainissement et de ventilation sur des réseaux d'eau froide (EF), d'eau chaude sanitaire (ECS), de gaz, d'eau usée (EU), d'eau vanne (EV), d'eau pluviale (EP), d'appareillages sanitaires, de gaines de ventilation, de moteurs et de ventilateurs, d'extraction aéraulique, de clapets coupe-feu, etc… Les travaux à réaliser concernent l'ensemble des services et laboratoires rattachés aux composantes de l'Université Paris-Saclay Les différentes composantes de l'Université Paris-Saclay sont réparties selon différents lieux géographiques : Bâtiments situés sur le Site de Bures/Orsay/Gif sur Yvette ( 91) et Bâtiments situés sur les autres sites (Sites du 92 et 94) La liste n'est pas exhaustive

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.marches-publics.gouv.fr
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/05/2025 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur technique de l'offre
Váha (procenta, přesně) : 45
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Performances en matière d'insertion professionnelle des publics en difficulté
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Performances en matière de protection de l'environnement
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix
Váha (procenta, přesně) : 45
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: BALAS SAS
Poštovní adresa:
Obec: Gennevilliers Cedex
PSČ: 92238
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.