Publications Office of the EU
Bulharsko-Novi pazar: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Bulharsko-Novi pazar: Stavební práce

  • Zveřejněno
    13/10/2017
  • Lhůta
    16/11/2017
  • Otevírání nabídek
    17/11/2017
  • Udělení zakázky
    14/03/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Община Нови пазар
Místo plnění
NUTS code: BG333 Шумен
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG333 Шумен
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
245,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
243,320.00 BGN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

1. Разработване на работен проект. Работният проект следва да е с обхват и съдържание съгласно нормативните изисквания на Наредба № 4/2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти, а така също и специфичните изисквания на проекта.
Изпълнителят следва да представи работен проект за обновяване най-малко в следния обхват: Част В и К; /технологична, Част Пътна / ВОБД; Част Геодезия, Част Пожарна безопасност; Част План за безопасност и здраве; Част План за управление на строителните отпадъци; Част ПСД. Авторски надзор за обект: „Инженеринг-проектиране, изпълнение на СМР и авторски надзор на обектa, Изготвяне на екзекутивна документация и кадастрални заснемания на целия обект съгласно Закона за кадастъра и имотния регистър, Изпълнение на СМР.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Община Нови пазар
Národní registrační číslo: 000931575
Poštovní adresa: ул. „Васил Левски“ № 3
Obec: Нови пазар
Kód NUTS: BG333
PSČ: 9900
Země: BGR
Kontaktní osoba: Катерина Георгиева
Hlavní adresa: http://www.novipazar.acstre.com/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/11/2017 13:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
245,000.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
243,320.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: „Инфра Експерт“ АД
Poštovní adresa: ул. „Велико Търново“ № 27
Obec: София
PSČ: 1000
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.