Publications Office of the EU
I-Florencie: Sběr odpadků - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

I-Florencie: Sběr odpadků

  • Udělení zakázky
    14/10/2011
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511300 Sběr odpadků
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,160,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
169/2011
Popis

Sběrné služby se specializovaným kontaktním střediskem v obcích Florencie, Campi Bisenzio, Calenzano, Signa a Sesto Fiorentino a čištění skipových stanic v oblasti Campo di Marte del Comune di Firenze.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
1,160,000.00
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Valfreddana Recuperi SRL
Poštovní adresa:
Obec: Lunata
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.