Publications Office of the EU
F-Paříž: Průzkum služeb - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

F-Paříž: Průzkum služeb

  • Zveřejněno
    10/06/2011
  • Lhůta
    02/08/2011
  • Udělení zakázky
    18/10/2011
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: FR101 Paris
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79311000 Průzkum služeb
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
2011G12008730
Popis

Zakázka s objednávkami na pomoc při zlepšování a zjednodušení obchodních procesů pro objednávkové seskupení města, departementu a centra sociální činnosti města Paříže.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,200,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ERNST & Young Advisory
Poštovní adresa: tour ERNST & Young 11 allée de l'Arche
Obec: Courbevoie
PSČ: 92400
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.