Publications Office of the EU
Francie-Grenoble: Preventivní údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Grenoble: Preventivní údržba

  • Zveřejněno
    09/02/2016
  • Lhůta
    18/03/2016
  • Udělení zakázky
    07/06/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Conseil général de l'Isère
Místo plnění
NUTS code: FRK24 Isère
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK24 Isère
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50324200 Preventivní údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
312,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
115,340.00 EUR
Číslo nabídky
F16DIM-LDG01
Popis

Prestations de maintenance de l'ensemble des lots multi techniques ci-dessous:
chauffage — climatisation et plomberie
courants forts — courants faibles — protection et détection incendie.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Département de l'Isère
Poštovní adresa: Direction des finances et du juridique, service de la commande publique, bureau: A106, 7 rue Fantin Latour, BP 1096
Obec: Grenoble Cedex 1
PSČ: 38022
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
312,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
115,340.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Dalkia Centre Est
Poštovní adresa: 2-4 avenue des Canuts
Obec: Vaulx-en-Velin
PSČ: 69120
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.