Publications Office of the EU
Portugalsko-Amadora: Produkty zemědělství, hospodářské produkty, produkty akvakultury, lesnictví a související produkty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Amadora: Produkty zemědělství, hospodářské produkty, produkty akvakultury, lesnictví a související produkty

  • Zveřejněno
    20/07/2022
  • Lhůta
    15/08/2022
  • Otevírání nabídek
    16/08/2022
  • Udělení zakázky
    06/10/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Estado Maior da Força Aérea
Místo plnění
NUTS code: PT Portugal
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT Portugal
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
03000000 Produkty zemědělství, hospodářské produkty, produkty akvakultury, lesnictví a související produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,765,541.29 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Estado Maior da Força Aérea
Národní registrační číslo: 600010686
Poštovní adresa: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Obec: Amadora
Kód NUTS: PT
PSČ: 2614-506
Země: PRT
Hlavní adresa: www.emfa.pt
Elektronicky:
www.acingov.pt
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/08/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
3,765,541.29 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UPAL, União Panificadora da Amadora
Poštovní adresa: R. Luís de Camões 25
Obec: Amadora
PSČ: 2610-091
Země: PRT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.