Publications Office of the EU
Itálie-Pomezia: Opravy, údržba a související služby týkající se letadel a dalšího zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Itálie-Pomezia: Opravy, údržba a související služby týkající se letadel a dalšího zařízení

  • Zveřejněno
    04/12/2019
  • Lhůta
    20/01/2020
  • Otevírání nabídek
    22/01/2020
  • Udělení zakázky
    28/02/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centro di aviazione della Guardia di finanza
Místo plnění
NUTS code: ITI43 Roma
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI43 Roma
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50210000 Opravy, údržba a související služby týkající se letadel a dalšího zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,159,762.50 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,159,762.50 EUR
Číslo nabídky
CIG 80684420F9
Popis

Roční údržba a běžná kalibrační služba, definovaná a nedefinovaná opravná údržba základního výrobního zařízení „Tecnoservice“, po dobu 60 měsíců

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.acquistinretepa.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/01/2020 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,159,762.50 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,159,762.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Tecnoservice S.r.l. di Marras B. & C.
Poštovní adresa: Via Divisione Julia 5
Obec: Bergamo
PSČ: 24121
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.